בשנים האחרונות ניתן לשמוע יותר ויותר על אנשים, המעוניינים להקים לעצמם בריכה פרטית בשטח הגינה או החצר. העלייה באיכות החיים ורמת הצפיפות הבלתי נסבלת בבריכות הציבוריות, גורמות ליותר ויותר אנשים להתחיל לחשוב לכיוון של בריכה פרטית.

אם בעבר היה מדובר על פריבילגיה של העשירון העליון, הרי שהיום ניתן לא פעם לראות אנשים ממעמד הביניים, המוכנים להשקיע באיכות החיים שלהם. אך חשוב לזכור כי לאחר התקנת הבריכה, חשוב לדאוג לתחזוקה השוטפת שלה ולניקוי המים מעלים יבשים, לשלשת ציפורים וסוגי לכלוך אחרים. סקימרים לבריכה נועדו לספק את המענה המושלם לניקוי מים עכורים בבריכה!סקימר לבריכה הינו מכשיר ייעודי, שנועד ללקט את הלכלוך הצף המצוי במים. מדובר לרוב על עלים יבשים או כל לכלוך אחר שעף ברוח ועלול להגיע למי הבריכה.

היום ניתן למצוא סקימרים המתאימים לכל סוגי הבריכות, כולל בריכות בטון, בריכות פלסטיק ובריכות מתועשות. יש להתקין את הסקימר לצד דופן הבריכה בגובה פני המים, על מנת לאפשר את הפעילות התקינה שלו. הסקימר מכיל משאבה שנועדה לשאוב את המים ולסנן אותם מעלים וסוגי לכלוך נוספים. כל הלכלוך נאסף בסל האיסוף הייעודי, ואילו המים הנקיים חוזרים לבריכה.

חשוב להתאים את הסקימר לבריכה לסוג המדויק, מאחר וחלק מהסקימרים מיועדים לבריכות פיברגלס או לבריכות מתנפחות, בעוד שסקימרים אחרים מיועדים לבריכות בטון. סקימרים לבריכה נועדו להחליף את הצורך לנקות את פני המים באמצעות רשת ומומלץ מאוד להתקין אותו בבריכות, הממוקמות ליד עצים, על מנת להבטיח שמירה אידיאלית על ניקיון המים.

חשוב להבין כי ישנו הבדל משמעותי בין הסקימרים השונים, מאחר וסקימר בריכה המיועד לבריכת בטון למשל, אינו שונה במיוחד מסקימרים המיועדים לניקוי של בריכות ציבוריות.

סקימרים לבריכה חייבים להיות מותקנים כבר בשלב היציקות, מאחר ויש צורך לייצר פתחים ייעודיים לניקוז המים ולאיסוף העלים והלכלוך שעלול לעוף ברוח. לעומת זאת, סקימר המיועד לבריכה עילית, יהיה נייד ונוח לשימוש וניתן להתקין אותו ישירות על דופן הבריכה, ללא שום צורך בהכנה מיוחדת.

רוב דגמי הסקימר מכילים משאבות חול או פילטר נייר, אך חלק מהלכלוך עובר את סלסלת הפלסטיק, שנועדה למנוע את מעבר הלכלוך.

אנו בחברת פיור פלו נשמח לספק לכם פילטר פולימרי מתקדם, המאפשר לטהר את מי הבריכה בצורה היעילה ביותר. הפילטר שלנו אינו מכיל תוספים כימיים והוא עמיד במיוחד לזיהומים ולחיידקים.

מדובר על פילטר העומד בתקנים המחמירים ביותר ומאפשר סינון באופן תלת ממדי בנפח של פי 250 ממסנני נייר, חול וזכוכית. הפילטר מתאים לסקימרים מכל הסוגים והוא מאפשר איכות מים גבוהה, תוך כדי חיסכון בחשמל, במים ובכימיקלים.

הפילטר שלנו מונע את מעבר הלכלוך מהסקימר, מאחר והוא מותקן בסלסילת הפלסטיק שנועדה לאסוף את הלכלוך מהסקימר. הפילטר שלנו מאפשר יעילות של 99% והוא ניתן לשטיפה ושימוש חוזר. לפרטים והזמנות, צרו קשר!